Počasí pohádkový les 4.5.2013

Počasí je v květnu nestálé, ale na pohádkový les 4.5.2013 bude jistě krásné počasí. A i kdyby malinká přeháňka přišla, jdeme lesem, takže to nevadí. Už se na všechny moc těšíme!

2 komentáře u „Počasí pohádkový les 4.5.2013

 1. Dobrý den,
  pohádkový les byl velmi pěkný, zúčastnili jsme se již minulý rok. Pohádkové bytosti velice milé, usměvavé, pěkně oblečené, trasa pohodová (obdivuju tedy rodiče, co se vydávají s kočárkem), účast myslím veliká a skvěle nám vyšlo i počasí. Moc všem děkuji za organizaci tohoto pohádkového lesa. Jen by tedy v cíli měla být ještě toaleta, když už je nabízeno i občerstvení (alespoň nějaká toi-toi) Po cestě si do lesa asi odskočily nejen děti, ale na konci by toto zařízení být mohlo. Tedy pokud jsem to nepřehlédla, to se případně omlouvám.. A ještě jedna věc – škoda že start není dostupnější třeba i autobusem, dorazilo by třeba ještě více lidí. I když dnes už většina auto má.. Do Voděrad, co jsem koukala, jede jeden autobus a to až po startu.
  My jsme si to moc užili, děti také a o ně hlavně jde.
  Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další ročník.
  Jarka s rodinou

  1. Jarko, moc děkujeme za komentář, příští rok je TOI TOI zajištěné. Uvažujeme také o autoubusu z Turnova… hezký den Jitka Kadečková – organizátorka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..