Noční strašidelný les 2014

Přijďte se s celou rodinou pobavit a bát v sobotu, 27. září od 19 hodin do Jenišovic u Turnova. Těšit se můžete nejen na osvícená neživá strašidla, ale i na živé exponáty!

Start je v sobotu od 18:30 – 19:30 pro malé děti, 19:30 – 20:30 pro větší děti nad 6 let na koupališti v Jenišovicích, parkování značeno z návsi (do 200 m od startu). S sebou pohodlné oblečení do lesa, svačinu a strašpytlové si můžou vzít i baterku. Pro ty ostatní bude celá trať osvětlená barevnými svítícími tyčinkami. Trať je dlouhá cca. 2,5 km. VSTUPNÉ 30 Kč/osoba vč. dětí od 3 let.

Pokud nechcete na startu čekat frontu (odvážlivce budeme do lesa pouštět jen po malých skupinkách), napište si o čas rezervace na jitka.kr@centrum.cz. Na startu pak buďte nejméně 10 minut před časem Vaší rezervace.

Na koupališti bude registrace dětí. Podle toho, jak přijdete, dostanete čas, kdy budete vyrážet na trasu. Přijďte prosím alespoň o 5 minut dříve, než je čas, kdy vyrážíte. Nemusíte čekat na startu do doby, než máte vyjít na trasu. Můžete si mezitím třeba zajít do místních hospod na limonádu. Nechoďte nám ale prosím okukovat trať, děkujeme.

Trať je vhodná pro děti od 6 let, ale nebudou tam žádné krvavé scény, myslím, že to zvládnou i ti menší. Na startu toaleta TOI TOI.

Občerstvení bude – pivo a limo.

Děti do 12 let se mohou akce zúčastnit jen za doprovodu osoby starší 18 let. Děkujeme za pochopení.

V případě nepříznivého počasí se akce nekoná. Sledujte náš web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..